0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Argentina Liga Profesional
Deportivo Riestra
۰
۰
CA River Plate
inprogress
۲۱:۳۰
CA Independiente
۲
۱
Banfield
Finished
۰۳:۴۵
Gimnasia y Esgrima La Plata
۲
۱
Barracas Central
Finished
۰۳:۴۵
Argentinos Juniors
۲
۱
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۱:۳۰
  Spain LaLiga 2
RCD Espanyol
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Egypt Premier League
Pyramids FC
۳
۰
Smouha
inprogress
۱۹:۳۰
Future FC
۳
۱
El Gounah
inprogress
۱۹:۳۰
  Uzbekistan Super League
PFK Dinamo Samarkand
۰
۱
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland First Division
Cork City FC
-
-
Cobh Ramblers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bray Wanderers AFC
-
-
Athlone Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Wexford FC
-
-
Treaty United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Kerry FC
-
-
Longford Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Finn Harps FC
-
-
University College Dublin FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Bhutan Premier League
Tsirang
۰
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
  Iceland Cup
Vikingur Reykjavik
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
KA Akureyri
۰
۰
Fram Reykjavik
inprogress
۲۱:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Nigd Bank
۲
۲
Bahir Dar Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Wolkite City
۰
۴
Ethiopia Bunna
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland Premier Division
Waterford FC
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Dundalk FC
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Galway United
-
-
Drogheda United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
St Patrick's Athletic
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Malaysia President Cup
Negeri Sembilan U20
۱
۰
Penang U20
Finished
۱۲:۱۵
Kedah U20
۰
۰
Kelantan Darul Naim U20
Finished
۱۲:۱۵
Johor Darul Takzim III FC U20
۴
۲
Kuala Lumpur FA U20
Finished
۱۶:۰۰
Terengganu FC III U20
۱
۱
Perak U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuching City U20
۱
۲
Sri Pahang FC U20
Finished
۱۱:۴۵
PDRM U20
۰
۲
Selangor FA U20
Finished
۱۲:۱۵
Kelantan U20
۲
۱
Melaka United FC U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuching FA U21
۱
۲
Pahang U21
Finished
۱۱:۴۵
Terengganu FC III U21
۱
۱
Perak U21
Finished
۱۲:۱۵
Negeri Sembilan Naza U21
۱
۰
Penang U21
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U21
۰
۲
Selangor FA U21
Finished
۱۲:۱۵
  Australia NPL New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۵
St George City FA U20
Finished
۱۳:۱۵
  Brazil Serie D
Avenida
۱
۰
Concordia AC
Finished
۰۱:۳۰
Inter de Limeira
۲
۲
Maringa PR
Finished
۰۲:۰۰
Portuguesa RJ
۱
۱
Serra FC ES
Finished
۰۲:۳۰
Real Noroeste Capixaba FC
۰
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۰۱:۳۰
Cianorte PR
۱
۱
Barra FC
Finished
۰۱:۳۰
Iguatu CE
۱
۰
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۰۱:۳۰
River AC
۱
۳
Moto Club
Finished
۰۱:۳۰
Sousa EC
۳
۲
Maracana EC
inprogress
۰۲:۳۰
Sao Jose SP
۶
۰
CA Patrocinense
inprogress
۰۲:۳۰
Capital FC TO
۱
۰
Mixto EC
Finished
۰۲:۳۰
Ipatinga
۰
۳
Audax Rio RJ
Finished
۰۲:۰۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۰
۲
Itabaiana
Finished
۰۲:۳۰
FC Cascavel
۰
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
Finished
۰۲:۳۰
Rio Branco AC
۲
۱
Manaus FC
Finished
۰۳:۳۰
Sergipe SE
۰
۱
Juazeirense
Finished
۰۲:۳۰
Hercilio Luz
۱
۲
EC Novo Hamburgo
Finished
۰۲:۳۰
Petrolina SFC
۱
۱
CS Esportiva AL
Finished
۰۱:۳۰
Aguia de Maraba
۰
۰
Tocantinopolis EC
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica EC
۲
۱
EC Agua Santa SP
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
CA Lugano Reserves
۰
۱
Central Espanol Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Quilmes Reserves
۰
۰
All Boys Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۲
۰
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Estudiantes BA Reserves
۰
۰
Tristan Suarez Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Atletico Camioneros Reserves
۲
۳
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA San Telmo Reserves
۲
۱
Almirante Brown Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Defensores Unidos Reserves
۰
۰
Almagro Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
JJ Urquiza Reserves
۰
۰
Yupanqui Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Agropecuario Reserves
۰
۱
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Leandro N. Alem Reserves
۱
۱
Argentino de Rosario Reserves
inprogress
۲۰:۰۰
Villa San Carlos Reserves
۴
۰
Deportivo Armenio Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Claypole Reserves
۱
۰
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۱۹:۳۰
El Porvenir Reserves
۰
۰
Deportivo Muniz Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
CA Ituzaingo Reserves
۰
۰
Real Pilar Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Juventud Unida San Miguel Reserves
۱
۰
CA Atlas Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
CS Dock Sud Reserves
۱
۰
CA Fenix Pilar Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo Moron Reserves
۱
۰
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۳
۰
Temperley Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Lujan Reserves
۲
۰
Club Sportivo Barracas Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Central Ballester Reserves
۱
۱
Deportivo Espanol Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Sacachispas Reserves
۰
۰
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Argentino Merlo Reserves
-
-
Deportivo Liniers Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۳
۳
Tsunami Azul (W)
Finished
۰۵:۳۰
Municipal Pococi (W)
۰
۲
Sporting FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Municipal Perez Zeledon (W)
۰
۳
Alajuelense (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
RSB Berkane
۰
۰
Renaissance Zemamra
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
FC Kiffen
۱
۲
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۹:۳۰
NJS
۰
۰
PPJ Helsinki
Finished
۱۹:۳۰
JaPS II
۰
۳
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
  United States USL Women
Capital FC Atletica (W)
۰
۲
Lane United FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Christos FC (W)
۳
۳
Eagle FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven (W)
۱
۰
Kings Hammer FC (W)
inprogress
۰۲:۳۰
Wake FC (W)
۱
۳
North Carolina Courage (W)
Finished
۰۰:۰۰
Swan City SC (W)
۲
۴
Palm City FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Greenville Liberty (W)
۷
۰
Athens United (W)
Finished
۰۲:۳۰
AFC Ann Arbor (W)
۰
۱
Flint City AFC (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Zanzibar Premier League
Kundemba FC
۰
۱
Uhamiaji
Finished
۱۶:۴۵
Zimamoto SC
۴
۳
Ngome FC
Finished
۱۶:۴۵
  Finland Ykkonen
FC Jazz Pori
۳
۲
FC Vaajakoski
Finished
۱۹:۰۰
EPS
۱
۱
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
JJK Jyvaskyla
۲
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۹:۳۰
  United States WPSL Women
Utah Surf (W)
۴
۲
Utah Avalanche (W)
Finished
۰۴:۳۰
Minnesota Thunder Academy (W)
۸
۰
Manitou FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
La Roca FC (W)
۵
۲
Utah Red Devils (W)
Finished
۰۰:۳۰
Houston Aces (W)
۲
۲
Futbolera Select (W)
Finished
۰۳:۳۰
Side FC 92 (W)
۰
۶
Oklahoma City FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Nashville Rhythm FC (W)
۷
۰
FC Nashville Wolves (W)
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly International Matches
USA
۱
۱
Brazil
inprogress
۰۲:۳۰
Ecuador
۳
۱
Bolivia
Finished
۰۴:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
Monterrey (W)
۰
۴
AC Milan (W)
Finished
۰۵:۳۰
Chivas Guadalajara (W)
۱
۴
FC Barcelona (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Republic of Korea WK-League
Suwon (W)
۳
۰
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۲
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seoul City (W)
۲
۰
Changnyeong FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۰
۰
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie C
Sampaio Correa-MA
۲
۱
SER Caxias
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League Two
Louisiana Krewe FC
۳
۴
Blue Goose SC
Finished
۰۳:۳۰
San Francisco Glens SC
۲
۰
Monterey Bay 2
Finished
۰۴:۳۰
Kalamazoo FC
۵
۰
Michiana Lions
inprogress
۰۲:۳۰
Florida Elite Soccer Academy
۲
۰
Brooke House FC
Finished
۰۲:۳۰
Miami AC
۰
۰
St. Petersburg FC
Finished
۰۱:۳۰
Chicago City SC
۰
۲
Des Moines Menace
Finished
۰۳:۳۰
Virginia Marauders FC
۰
۲
Charlottesville Blues
Finished
۰۳:۰۰
Cedar Stars FC
۱
۱
Ironbound SC
Finished
۰۲:۳۰
East Atlanta FC
۲
۲
Birmingham Legion FC 2
Finished
۰۳:۰۰
Athens United
۰
۰
Tennessee SC
inprogress
۰۲:۳۰
Wake FC
۲
۳
North Carolina FC U23
Finished
۰۲:۳۰
Salem City FC
۲
۲
SC United Bantams
Finished
۰۲:۳۰
Sarasota Paradise
۴
۴
Tampa Bay United SC
Finished
۰۳:۰۰
Real Central New Jersey
۳
۲
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Long Island Rough Riders
۲
۰
Manhattan SC
Finished
۰۳:۰۰
Oly Town FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Christos FC
۳
۱
Patuxent Football Athletics
Finished
۰۱:۳۰
West Virginia United
-
-
Charlotte Eagles
Finished
۰۱:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۴
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
St Charles FC
۳
۳
River Light FC
Finished
۰۳:۳۰
Project 51O
۳
۱
Davis Legacy
Finished
۰۴:۳۰
FC Olympia
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
  Niger Super League
Renaissance CB
۲
۱
Olympic Niamey
Finished
۱۹:۰۰
  Nigeria NNL
Nasarawa United
۲
۲
Beyond Limits
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Baiano 2
Vitoria da Conquista
۰
۱
Colo Colo BA
Finished
۰۱:۳۰
Feirense
۰
۰
Galicia
Finished
۰۱:۳۰
  Norway U19 Elite League
Follo U19
۳
۳
KFUM U19
inprogress
۲۰:۰۰
Lyn U19
۲
۲
Baerum SK U19
inprogress
۲۰:۰۰
Lillehammer U19
۰
۰
Valerenga B U19
inprogress
۲۱:۳۰
As IL U19
۰
۰
Sprint/Jeloy U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Drobak/Frogn U19
۰
۰
Lorenskog U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ecuador Serie B
Cuniburo
۱
۰
Indepiendente Juniors
Finished
۰۳:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Khan Tengri FC
۲
۱
FK Ekibastuz
Finished
۱۷:۳۰
Zhetisay
۶
۲
Kairat Zhastar
Finished
۱۵:۳۰
Aktobe II
۰
۳
Ulytau
Finished
۱۵:۳۰
SD Family
۵
۰
Yassy Turkistan
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland 1. Deild
IBV Vestmannaeyjar
۱
۰
IF Grotta
inprogress
۲۱:۰۰
  United States USL Championship
Memphis 901 FC
۲
۲
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Reserve League
Racing Club de Montevideo Reserves
۰
۰
Deportivo Maldonado Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Albion Reserves
۰
۱
Liverpool Montevideo Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Juventud De Las Piedras Reserves
۴
۱
Danubio Reserves
Finished
۱۶:۰۰
  Gambia Division 2
Jam City
۰
۱
Immigration FC
inprogress
۲۰:۰۰
Elite United
۱
۰
Jarra West FC
inprogress
۲۰:۰۰
BK Milan
۲
۰
Hawks FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Senegal FA Cup
FC Jeanne d'Arc Dakar
۰
۰
Mbour Petite-Cote FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Landesliga
SV Schwechat
۱
۲
Helfort 15
inprogress
۲۰:۰۰
  Brazil Paulista Women
Pinda SC (W)
۰
۰
Marilia (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
-
-
Palmeiras (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santos FC (W)
۰
۱
RB Bragantino (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Aragua FC
-
-
CS Maritimo de La Guaira
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Portuguesa FC
-
-
Zamora FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Kansas City Sol
۳
۱
CA Saint Louis
Finished
۰۳:۳۰
Virginia Dream FC
۴
۲
Annapolis Blues FC
Finished
۰۳:۰۰
Joy St Louis Park
۴
۱
Siouxland United FC
Finished
۰۳:۳۰
Grove Soccer United
۴
۰
Virginia Beach City FC
Finished
۰۱:۳۰
Gios Lions SC
۴
۳
Milwaukee Torrent
Finished
۰۳:۳۰
  Georgia Liga 3
FC Guria Lanchkhuti
۳
۱
Machakhela Khelvachauri
Finished
۱۷:۰۰
  Finland Kolmonen
Atlantis FC
۲
۱
HyPS Hyvinkaa
inprogress
۱۹:۴۵
Tampereen Peli-Toverit
۲
۱
NoPS
Finished
۱۹:۳۰
Toolon Taisto
۰
۱
Ponnistus
inprogress
۲۰:۴۵
Purha
۱
۷
KJP Kouvola
Finished
۱۹:۰۰
SavU (MP II)
۶
۰
KoPa
Finished
۱۹:۰۰
HooGee
۱
۱
EPS Reservi
inprogress
۲۰:۴۵
Kultsu
۴
۰
MiPK
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Carioca U20
Mageense U20
۰
۰
Bonsucesso U20
inprogress
۲۱:۱۵
Zinzane FC U20
۰
۰
Serra Macaense U20
inprogress
۲۱:۱۵
  Faroe Islands 1. Deild
B36 Torshavn II
-
-
Klaksvik II
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Brazil Goiano U20
Trindade U20
-
-
Vila Nova U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
BK Hacken (W)
۰
۰
Djurgardens IF FF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Linkopings FC (W)
۳
۰
Pitea IF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۰
۱
Hammarby IF DFF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Orebro SK Soder (W)
۱
۰
IK Uppsala (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Iceland 2. Deild
Haukar Hafnarfjordur
-
-
Vikingur Olafsvik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Paraguay Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۱
۰
Nacional-Humaita (W)
Finished
۰۳:۰۰
2 de Mayo (W)
۱
۵
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۰:۴۵
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۳
New York City FC II
Finished
۰۲:۳۰
Real Monarchs SLC
۵
۱
Sporting Kansas City II
Finished
۰۲:۳۰
  Tunisia Ligue 2
Club Olympique de Medenine
۱
۰
SC Moknine
Finished
۱۹:۰۰
ES Jerba Midoun
۱
۲
AS Djelma
Finished
۱۹:۰۰
CS Korba
۳
۱
Sporting Club de Ben Arous
Finished
۱۹:۰۰
ES Rogba Tataouine
۱
۳
Stade Gabesien
Finished
۱۹:۰۰
ES Hammam Sousse
۳
۱
CS Hammam-Lif
Finished
۱۹:۰۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۱
۱
ES Zarzis
Finished
۱۹:۰۰
Rejiche
۲
۰
OC Kerkennah
Finished
۱۹:۰۰
AS Gabes
۱
۱
EM Mahdia
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Baiano U20
Vitoria Salvador BA U20
۰
۳
EC Bahia U20
Finished
۰۲:۰۰
  Uzbekistan League Women
Lokomotiv Tashkent (W)
۵
۰
Buxoro (W)
Finished
۱۶:۱۵
  United States NISA
Club de Lyon FC
۲
۳
Savannah Clovers
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Matogrossense U20
Luverdense U20
۳
۰
Sport Sinop U20
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
TJ Tatran Bohunice
۰
۲
FC Slovacko B
Finished
۱۹:۰۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 3
Zenit Penza
۰
۳
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Finished
۱۶:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۰
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۰۸:۳۰
Arsenal Tula II
۲
۰
Khimki II
Finished
۱۴:۳۰
FK Kosmos
۳
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۱۶:۳۰
Kolomna
۱
۲
Strogino Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FC Ryazan
۲
۱
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FC Irkutsk
۲
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Moscow II
۲
۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۷:۳۰
Chertanovo Moscow
۱
۳
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۷:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۲
۴
FC Tver
Finished
۱۸:۰۰
Zenit St Petersburg II
۱
۱
Rodina Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Dynamo Vologda
۲
۰
Torpedo Vladimir
Finished
۱۸:۳۰
FK Spartak Moscow II
۱
۰
Luki-Energiya
Finished
۱۸:۳۰
  Uzbekistan Pro League
PFK Aral
۲
۰
PFC Shurtan
Finished
۱۶:۳۰
FK Mash'al Mubarek
۱
۰
FK Buxoro
Finished
۱۸:۰۰
  Algeria League Women
ASE Alger Center (W)
۰
۱
CF Akbou (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
TJ Zruc
۳
۲
FK Okula Nyrsko
Finished
۱۹:۳۰
SK Vejprnice
۱
۰
FC Chotikov
Finished
۱۹:۳۰
SK Vysoke Myto B
۶
۱
Moravany
Finished
۱۹:۳۰
FK Mutnice
۲
۲
FC Dosta Bystrc-Kninicky
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Estonian Cup
JK Tulevik Viljandi
۱
۱
Zealot Sporting
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
NK Celje
۷
۰
ND Triglav Kranj
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Slavoj TKZ Polna
۲
۱
FSC Stara Rise
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید